pory-roku-vivaldi

10 листопада відвідувачі Львівського органного залу почують дещо особливе – «Пори року» Антоніо Вівальді для хору та органа

Прекрасна барокова музика в оновленому прочитанні звучатиме у виконанні хору «Гомін» під орудою Вадима Яценка та органістки Світлани Позднишевої.

Перекладення бестселера світової класики для незвичного складу здійснив молодий харківський композитор Володимир Богатирьов на замовлення Львівського органного. «Ідея сама по собі цікава. Вона не нова, адже існує безліч колективів, які акапела переспівують знані інструментальні твори. Але я ніколи не чув саме виконання “Пір року” Вівальді», – розповів композитор про це неочікуване аранжування.

За словами Володимира, завдання було не з простих: «Це віртуозна музика, яка написана виключно для струнних з урахуванням їхньої акустики, технічних і виразових можливостей. Власне, через це доводилося йти на певні хитрощі, аби не спростити матеріал і водночас залишити структуру й динаміку музичного руху».

Так орган із другорядного героя перетворився на рівноцінного соліста. У результаті слухачі матимуть змогу познайомитися з унікальним твором – концертом для хору та органа.

Львівський органний зал запрошує почути унікальний концерт у рамках ХІІІ Львівського міжнародного органного фестивалю.

У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

За інформацією пресрелізу