dudaryk-latvia-fest

Нещодавно Національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» повернулася з наймасштабнішого хорового фестивалю в світі, що відбувся у Латвії

Латвійський фестиваль пісні й танцю є шедевром усної і нематеріальної спадщини людства, який проводиться кожні п’ять років із 1873-го. Цьогоріч фестивалю виповнилося 150! І важливим є те, що хорова капела «Дударик» зі Львова була єдиним українським колективом, який брав у ньому участь!

Упродовж тижня капела мала щоденні сольні концерти, виступи, а також репетиції спільно з 15 тисячним хором, що складався з 270-ти латвійських колективів. Так готувалися до гала-концерту, що відбувся 9 липня у ризькому Meža Parks, під час якого хористи «Дударика» разом з іншими хорами співали Гімн України на найбільшій сцені світу!

«До фестивалю прикута увага усієї Латвії і світової громадськості впродовж цілого тижня. І головним цьогорічним меседжем є декларація підтримки українського народу у боротьбі за незалежність і за саме існування.

У такий спосіб Латвія промовляє до цілого цивілізованого світу – Перемога буде за Україною!» – підкреслив художній керівник і директор хорової капели «Дударик» Дмитро Кацал.

За інформацією пресрелізу

Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=H0dci2PJh5s

Фото надані капелою «Дударик»