BJSO_

25 липня в рамках київського оpen-air проекту «Відкрита музика міста» виступлять молодіжні оркестри Німеччини та України. У програмі – симфонічні твори Брукнера, Мессіана, Гайдна та Гіндеміта

Цей симфонічний оpen-air стане яскравим результатом співпраці Федеративного молодіжного оркестру Німеччини (Bundesjugendorchester) та Молодіжного симфонічного оркестру України (YSOU). Bundesjugendorchester є найпрестижнішим молодіжним оркестром Німеччини, що вже майже 50 років несе послання музичного мистецтва найвищої якості у всьому світі. Вперше молодіжний оркестр світового рівня у повному складі буде концертувати в Україні. Молодіжний симфонічний оркестр України був заснований у 2017 році з ініціативи відомого диригента Оксани Линів. Музиканти виступлять під орудою молодого диригента Elias Grandy, який наразі є головним диригентом театру міста Гайдельберг.
Концерт «Класик Пікнік. Симфонічний» є також частиною проекту під назвою «Поширення цінностей та знань через музику, побудова зв’язків та зміцнення громадянського суспільства», заходи якого відбуваються за підтримки Федерального Міністерства Закордонних справ Німеччини та посольства Німеччини в Києві.

Домінантою програми стануть масштабні симфонічні полотна композиторів ХХ століття – француза Олів’є Мессіана та німця Пауля Гіндеміта. Їх доповнять твори видатних майстрів симфонічного жанру ХVIII та XIX століть – Йозефа Гайдна та Антона Брукнера.

Програма:

Антон Брукнер. Увертюра соль-мінор
Олів’є Mecciaн. Вознесіння. Медитація для оркестра
Йозеф Гайдн. Симфонія №26 Ламентація, ре-мінор
Пауль Гіндеміт. Симфонія «Художник Матіс»

Концерт відбудеться на території Національного музею історії України (вул.Володимирська, 2)

Початок – 19:30

Вхід вільний!