volodar

19 січня, на свято Водохреща київський фольклорний гурт «Володар» запрошує до Музею Івана Гончара на заключну у народному циклі різдвяних свят Коляду.

Починати рік величальними різдвяно-новорічними співами – традиція колективу, назва якого народилася з архаїчного заклику-звернення до Творця Всесвіту: «Володар-Володар, одчиняй Ворота!».

Цьогоріч, у концерті звучатимуть давні мелодії та християнські колядки-канти з Підляшшя, Берестейщини, Деснянського та Прип’ятського Полісся, Наддніпрянщини, Причорномор’я. Як завжди, учасники гурту, керованого етномузикологом Маргаритою Скаженик, виконуватимуть лише ті твори, які були записані у власних етнографічних експедиціях.

Родзинка вечора – співи адресних колядок, що загалом було традицією українського суспільства, а нині сприймається як виняткове явище. Звучатимуть пісні для господаря, для господині, для незаміжніх дівчат і неодружених хлопців, для дітей, і навіть, такі унікальні зразки, що виконуються для матерів, які народили першу дитинку. І, безумовно, звучатимуть колядки для усієї родини.

Початок о 17:00. Адреса: вул. Лаврська, 19
Квитки за лінком: https://volodar-koncert.ticketforevent.com/
Вартість:100-150 грн.

За інформацією прес-анонсу