Конкурс «Арт-Домінанта» вшосте відбудеться у Харкові

332

Упродовж 11–15 квітня у Харкові триватиме Шостий міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта»

Конкурс проходитиме на базі кількох навчальних закладів Харкова. Його організатори – Міністерство культури України, Харківське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди. Акція відбуватиметься за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту культури Харківської міської ради та Державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв України.

Учасники – учні, студенти й аспіранти мистецьких навчальних закладів різних рівнів: від музичних шкіл до консерваторій у семи вікових категоріях. Вони змагатимуться у номінаціях «Солісти», «Ансамблі» та «Оркестри». Солісти – за напрямками «Акордеон», «Баян», «Бандура інструментальна», «Бандура вокальна», «Балалайка», «Домра», «Гітара», «Канклес», «Сопілка», «Цимбали», «Інший народний інструмент» (йдеться про національні струнно-щипкові та духові інструменти різних народів: гуслі, каннель, кантеле, кокле, китайський гучжен, мандоліна, казахська домбра, молдовський (румунський) флуєр, вірменський дудук тощо). Ансамблі – інструментальні та вокально-інструментальні від трьох до шістнадцяти музикантів. Оркестри – до 50 чоловік.

Для солістів VII, найстаршої категорії конкурс проводитиметься у два тури. Для всіх інших – в один.

Тож у Харкові в ці дні буде цікаво. Побажаємо учасникам успішних виступів і сподіватимемося, що конкурс відкриє нові імена майбутніх зірок.

За матеріалами інформаційного листа