zastavka

Протягом червня – початку липня у Харкові проходить І Міжнародний конкурс юних виконавців на струнно-смичкових інструментах KHARKIV STRING ART

Як задекларовано в Положенні про конкурс, його метою є сприяння розвитку дитячої музичної творчості, виявлення та підтримка юних талановитих музикантів, обмін досвідом із метою удосконалення професійної майстерності викладачів.

Засновником змагання є громадська організація «Виконавці класичної музики “Академус”». Форум відбувається за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів. До участі запрошено учнів мистецьких шкіл України та зарубіжжя. Конкурс проводиться дистанційно в мережі Інтернет на офіційній сторінці конкурсу в Facebook.

Заявки і відеоматеріали учасників приймаються до 29 червня. Результати буде оприлюднено 16 липня. По закінченні для переможців будуть влаштовані сертифіковані майстеркласи членів журі.

Конкурс проходить в одній номінації – «Скрипка» для дітей від 6 до 16 років.
Голова оргкомітету – Ганна Сагалова, заслужена артистка України, доцент, голова ГО «Виконавці академічної музики “Академус”». Представляємо членів журі, відомих скрипалів і педагогів: Дмитро Амстібовський, який є також арт-директором конкурсу (Харків), Олена Рой (Харків), Лідія Футорська (Львів), Антон Кирилов (Хорватія–Україна), Тіран Нікогосян (Україна–Ізраїль). Голова журі – Євгенія Сіренко (Київ).

З більш повною інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1GeVAMFUgg3vGYgPirrYdprkvrjz1BzJa/edit

За матеріалами Положення про конкурс