zastavka

Державне агентство України з питань мистецтв і мистецької освіти оголошує конкурс на здобуття Премії імені Левка Ревуцького у 2024 році

Премія імені Левка Ревуцького присуджується щороку за досягнення громадянам України – молодим композиторам і виконавцям у сфері професійного композиторського та виконавського мистецтв.

Кожного року надається лише одна премія у розмірі 20 тисяч гривень за напрямами: композиторська творчість; концертно-виконавське мистецтво.

На здобуття премії за номінацією композиторська творчість висуваються завершені музичні твори у жанрі академічного музичного мистецтва (оперний, балетний, кантатно-ораторіальний, симфонічний, вокально-хоровий, камерно-інструментальний тощо), які були написані та оприлюднені (виконані) протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за місяць до їхнього висування на премію.

За напрямом концертно-виконавське мистецтво журі розглядає концертні програми у сфері академічної музики, які створені (виконані) професійними виконавцями впродовж останніх трьох років, але не пізніше ніж за місяць до їхнього висування на отримання премії.

Премія надається особам, яким не виповнилося 35 років на дату її присудження.

Прийом документів триває до 29 грудня 2023 року.

Детальніше на сайті: https://arts.gov.ua/konkurs-na-zdobuttya-premiyi-imeni-l-m-revuczkogo-u-2024-roczi/

Пресслужба Держмистецтв