Концерт інструментальної музики DUO SONORO

156

Культурний центр Дім «Майстер Клас» представляє 9-й сезон проекту MK Classics – «Класика в Хлібні» (арт-директор – Тетяна Калініченко) для поціновувачів класичної інструментальної музики

Андрій Павлов (скрипка) і Валерія Шульга (фортепіано) виконають Сонати для скрипки та фортепіано Людвіга ван Бетховена. Музиканти є представниками молодої музичної генерації України. Вони презентують національну музичну школу на багатьох престижних форумах в Україні та за кордоном.

Як дует Андрій і Валерія вперше виступили в 2007 році. Концертна географія дуету, що отримав назву Sonoro, включає виступи на Monteleon Сhamber music festival в Іспанії, Zeist Music Days та Grachtenfestival у Нідерландах, Randspiele в Німеччині, концерти в Італії, Польщі, Австрії, Великій Британії, участь у майстер-класах камерної музики, зокрема з такими професорами, як Марк Данель, Андрій Бєлов, Олександр Павловський, Філіп Зетцер.

Duo Sonoro – лауреат і володар спеціальних призів численних міжнародних конкурсів, серед них Гран-прі Plovdiv International chamber music competition (Болгарія, 2017), ІІІ премія Salieri-Zinetti International chamber music competition (Iталія, 2016), ІІІ премія Johannes Brahms International competition (Австрія, 2015), ІІІ премія Stasys Vainiunas International chamber music competition (Литва, 2014) тощо. 2014-го Андрій і Валерія були запрошені провести майстер-клас у Тегеранській консерваторії (Іран).

У програмі в «Майстер-класі» – сонати для фортепіано та скрипки №№ 1, 4, 5, 8. Після концерту відбудеться спілкування/чаювання з музикантами.

Дата, час – 6 лютого, 19:00. Місце проведення – Національний заповідник «Софія Київська» (зал «Хлібня», вул. Вололодимирська, 24).

За інформацією прес-релізу