pamyati-etelly-chupryk

17 січня Львівська філармонія запрошує на вечір-присвяту видатній піаністці Етеллі Чуприк. Виконавці – фортепіанний дует Dovhan&Zubko

Етелла Чуприк – унікальна українська піаністка родом із Закарпаття. Вона розпочала грати на фортепіано у трирічному віці, а в п’ять виступила зі своїм першим концертом із творів Шуберта і Шопена. Вона гастролювала з симфонічними оркестрами в Європі, виступала з найвідомішими диригентами світу, записала 13 компакт-дисків, діапазон програм яких охоплював твори від Доменіко Скарлатті до Клода Дебюссі.

«Бог створював людей, щоб вони були щасливі. Так і треба жити. Тішитися кожен день життям і всім, що маєш. Той, хто дає, той має». Етелла Чуприк.

Про фортепіанний дует Dovhan&Zubko:

Репертуар дуету містить композиції від епохи бароко до сучасності. Він представлений як власне жанрами для фортепіанного дуету, так і творами для фортепіанного ансамблю у супроводі оркестру.

Дует відомий не лише у Львові, а й в Україні та Європі, адже брав участь у багатьох фестивалях і концертних імпрезах. А його учасник Петро Довгань навчався у Львівській національній музичній академії саме в класі Етелли Чуприк.

За інформацією пресрелізу