rizdvo_caribbean

9 січня в рамках фестивалю «Старокиївські коляди» у Caribbean Club Concert Hall відбудеться доброчинний концерт-вертеп «Українське Різдво»

На гостей чекає велика музична програма, пізнавальні майстер-класи, колядки та щедрівки, смаколики української кухні, пишна кутя, запальні народні танці та ігри для дітлахів і дорослих – море веселощів, позитиву і захоплюючий екскурс в історію свого народу.

Чотири музичні колективи наживо виконають старовинні обрядові пісні, автентичний та сучасний фолк. Це ансамбль «Хорея Козацька» – легендарний ансамбль старовинної музики на чолі із заслуженим артистом України Тарасом Компаніченком. Далі – гурт «PoliКарп», котрий поєднує фольклор та сучасні ритми року, джазу та інших стилів. І ще – троїсті музиканти «Варйон» та «Бурса Фольклору». Багатство та різноманітність українських мелодій, краса українського співу, віртуозне володіння народними музичними інструментами — все це у виступі прекрасних артистів. Старостує вечорницю фольклорист Валерій Гладунець, який познайомить усіх з історією та культурою нашого роду.

В це світле свято ми не тільки відпочиваємо, даруємо подарунки та розважаємось, а й приєднуємося до благого діла. Зібрані на вечорі кошти будуть передані на лікування 36-річної Вікторії Ткаченко – викладача кафедри народнопісенного та хорового мистецтва Київського Національного університету культури і мистецтв. Вона страждає на важке онкологічне захворювання, має ускладнення на нирки після попереднього лікування.

Початок – о 18:00

Квитки у продажу від 100 гривень:
– у касі Caribbean Club Concert-Hall +380672244111
– у касі квиткових операторів
– онлайн https://goo.gl/OrGdX4