Крижана історія у новорічні свята

508

Хитра й підступна, але від того не менш симпатична Баба Яга, яку забули запросити на свято, намагається зірвати Свинці, Песику і Мишці зустріч Святого Миколая: заважає їм і глядачам як слід прикрасити ялинку, накрити стіл, написати листа з побажаннями. Але, наперекір усьому, Святий Миколай приходить і дарує казку

Із цієї інтермедії (автор і постановник – Оксана Кравчук) в Обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм у передноворічні дні починається кожне святкове дійство для чернігівських школярів.

На новорічно-різдвяні свята люди чекають завжди. Чекають від них дива, адже недарма вважається, що саме в цей час можливо все неможливе. Але, знову-таки, недарма кажуть: «Бійся своїх бажань – вони можуть здійснитися». І що робити, коли не знаєш як впоратися з власною вдачею?

На сцені філармонійного центру розпочалися покази «Крижаної історії» – музичної казкової феєрії, що розповідає про пригоду, в котру неможливо повірити.

У чарівному королівстві Еренделі принцеса Ельза не знає, що робити зі своїми магічними здібностями. Важко жити їй, що стала королевою після загибелі батьків, маючи крижане серце. Нелегко її сестрі принцесі Анні, яка ніби зустріла кохання, та сестра виступила проти її шлюбу. «Відгородитись від усього світу чи прийняти себе такою, як є? Тільки справжня любов може врятувати й захистити», – кажуть автори «Крижаної історії».

Анна вирушає у неймовірну подорож на Північну гору, під час якої знайомиться із «принцем оленів» Крістофом і його «сім’єю», оленем Свеном, сніговиком-мрійником Олафом. Як і годиться в новорічній казці, усе закінчується добре – сестри будуть врятовані й переможе справжнє кохання.

Поставив цю феєричну казку, де звучить прекрасна сучасна музика, режисер Дмитро Обєдніков. Автор адаптованого сценарію – Світлана Бунзяк. Автор адаптованих текстів пісень – Оксана Кравчук. Історію розповідає заслужений артист України Володимир Гришин. У ролях – Марія Лагута, Ольга Печко, Максим Пузан, Дар’я та Анна Михневичі, Антоніна Потебня, Олександр Лузан, Інна Василенко, Дмитро Обєдніков, Марина Маккей. Казкова хореограф».

«Крижана історія» на сцені обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм демонструватиметься до 7 січня 2020 року. Стежте за нашими анонсами.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм