«Квиток у кіно»

287

Фраза «у Вас немає зайвого квиточка?» нині добре підзабута. А колись глядач міг потрапити на показ популярного кінофільму, лише скориставшись тим, що хтось в останню мить не зміг прийти на сеанс

Згадуване запитання про квиточок нині – не так ностальгія за минулим, як нагадування про те, що є речі, непідвладні часу. Це стосується і музики, яка звучить у незвичайному та неповторному світі кінематографа.

Найулюбленіші та найвідоміші кіношлягери прозвучали у виконанні артистів Чернігівського обласного філармонійного центру у концертній програмі «Квиток у кіно». Відповідну атмосферу глядачі відчували вже у фойє. Традиційна червона доріжка як символ кіносвіту – і «горбатий» «Запорожець» у фотозоні як певний символ епохи.

У постановці Дмитра Обєднікова взяли участь, зокрема, заслужені артисти України Володимир Гришин і Сергій Сулімовський, заслужена артистка естрадного мистецтва України Ніна Коцур, солісти філармонійного центру – лауреати всеукраїнських і міжнародних конкурсів Ольга Печко, Марина Маккей, Марина Коваленко, Макс Пузан, Тетяна Олійник, В’ячеслав Мацвійко, Світлана Примак, Яна Корольова, Катерина Іващенко, Анна і Дар’я Міхневичі, Богдан Лазаренко, Олександр Лузан, Інна Василенко, Дмитро Обєдніков, а також шоу-балет «Екватор» (Віктор Войников, Катерина Велика, Ольга та Іван Кузьменки, Марія Лагута).

Глядачі ніби побували у музеї кінематографа на новій експозиції «Шедеври світового кіно ХХ століття», де на них чекала незабутня подорож коридорами ностальгії, перебування в залах найкращих спогадів разом із персонажами улюблених кінострічок, в тому числі «Бурлеск», «Червона рута», «Діамантова рука», «За двома зайцям»”, «Формула кохання», «Звичайне диво», «Титанік», «Земля Санникова»…

Артисти кажуть, що кожному експонату відведено своє місце в музеї, і в серці кожного є свій власний кіномузей – фільми, які вчили мріяти, діяти, вірити, любити. Час не зупинити, але завжди можна зазирнути до такого музею.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм