kyiv-symphony-orchestra

27 листопада об 11.30 Kyiv Symphony Orchestra в партнерстві з громадською ініціативою «Відкрита музика міста» запрошують дітей і підлітків разом із батьками на інтерактивний концерт, де можна буде послухати музичні твори з коментарями музикантів і познайомитися з тембрами інструментів симфонічного оркестру

Практика проведення відкритих генеральних репетицій для дітей популярна серед провідних оркестрів світу. В Україні такий формат не є розповсюдженим, проте Kyiv Symphony Orchestra прагне зробити сімейні концерти традицією. Програма, яку підготував оркестр разом із головним диригентом Луїджі Ґаджеро, познайомить дітей з музикою різних культур і стилів, що представляють багатоманітну європейську історію.

Відкрита репетиція відбудеться у Kyiv Symphony Hall (площа Лесі Українки, 1) у переддень концерту Kyiv Symphony Orchestra на честь головування Угорщини у Вишеградській групі. У програмі прозвучать:

– «Румунський концерт» ікони авангарду Дьордя Лігеті вразить вибуховою сумішшю фольклорних мотивів;

– «Слов’янські танці» Антоніна Дворжака можна назвати свого роду музичною екскурсією регіонами Чехії – Богемії і Моравії, а також сусідніх областей, серед яких композитор згадує й Україну.

Вхід вільний за умови дотримання правил «червоної зони» карантину та реєстрацією на сайті (актуальна до вечора середи, 24 листопада).

А 28 листопада о 19 годині Kyiv Symphony Orchestra презентує святковий концерт «Four Countries / Чотири країни» в бальній залі готелю Hilton Kyiv на честь головування Угорщини у Вишеградській групі. 30 років тому у Вишеградському замку в Угорщині була підписана Декларація про співпрацю, яка стала важливим кроком до євроінтеграції Угорщини, Польщі, Чехії і Словаччини. На честь цієї події прозвучать як відомі, так і рідкісні твори композиторів-представників країн «четвірки»: Дьордя Лігеті, Йоганна Гуммеля, Антоніна Дворжака та Кшиштофа Пендерецького.

За інформацією пресрелізу