64043

10 листопада ансамбль барокової музики «La Cesta» запрошує на програму «Поза часом». Концерт відбудеться у рамках проекту МК Classics (куратор – Тетяна Калініченко).

Назва концерту – вельми символічна і вкрай точна. Інакше й не скажеш про імпрезу, в якій звучатимуть композиції Кореллі, Генделя, Баха – геніїв і, водночас, звичайних людей своєї епохи. Відбиток часу лежить як на їхніх творчих долях, вчинках (чого лише варта подорож Баха за 200 кілометрів, аби послухати великого органіста!), так і опусах, котрі вони писали. І звісно ж грати таку музику неможливо за законами нашого часу. Для неї необхідні відповідні інструменти, чуття і знання психології людей, які жили триста років тому, уміння відтворювати бароковий інтонаційний світ із його особливими темпоритмом, агогікою, артикуляцією…

Саме на виконанні такої музики й спеціалізується ансамбль «La Cesta». Музиканти граються на точних копіях старовинних інструментів із жильними струнами, намагаючись наблизити звучання до того, яким воно було за часів Баха.

У складі ансамблю «La Cesta» виступатимуть:
Артем Куцан (скрипка),
Анна Щербина (віолончель),
Наталя Фоменко (клавесин).

У концерті прозвучать твори:
А. Кореллі. Соната №1, ре мажор, ор.5 для скрипки та баса контінуо,
Г. Ф. Гендель Соната для скрипки та баса контінуо соль мінор ор.1, №10,
Г. Ф. Гендель. Пассакалія з сюїти №7 соль мінор (клавесин соло),
Й. С. Бах. Прелюдія, Сарабанда та Жига з Сюїти №1 соль мажор для віолончелі соло,
Й. С. Бах. Сарабанда з партити №2 ре мінор для скрипки соло,
Г. Ф. Гендель. Соната №13 ре мажор ор.1. для скрипки та баса контінуо,
А. Кореллі. Соната №12 «La Folia», ор.5 для скрипки та баса контінуо.poberezhnyuk_barokko6_02

Концерт відбудеться у Майстер Класі (вул. Б. Хмельницького, 57) о 19:00.
Вартість квитків – 150 грн. Для пенсіонерів – 50 грн., студентів – 75 грн. Необхідна реєстрація заздалегідь. Телефон для реєстрації: 044-594-10-63

Довідка:
«La Cesta» – це музична інструментальна група, яка виконує музику в стилі бароко. Склад – віолончель, скрипки і клавесин (оригінальний інструмент, один із чотирьох в Україні).
Ансамбль веде активну концертну діяльність в Україні та за її межами. Музиканти беруть участь у фестивалях барокової музики «Oudemuziek» (fringe) (м. Утрехт, Нідерланди), «Wanda Landowska Festival» (м. Барі, Італія), «Urbino Musica Antica Festival & Masterclasses» (м. Урбіно, Італія), «Dni Bachowski», «Gliwicki Festiwal Bachowski» (Польща), «Сembalissimo», «Early Music Days» (Угорщина), «Accentus Musicalis» (Австрія), Міжнародна Пасхальна асамблея, Italia Barocco Festival у Національній філармонії України (2014 року), постійні учасники фестивалю «Бах-фест» “(м. Суми).

За інформацією прес-релізу