Bila_vorona_afisha-obr

Прем’єра першої української рок-опери «Біла ворона» тепер відбудеться на сцені Національної оперети України – 22 лютого!

Епохальний твір був створений відомим поетом Юрієм Рибчинським у тандемі з популярним композитором Геннадієм Татарченком. Цьогоріч поема «Біла ворона» відзначає 30-річний ювілей. Із цієї нагоди Національна оперета України підготувала оригінальну сценічну версію, ідеї якої втілив режисер-постановник Максим Голенко та балетмейстер-постановник Максим Булгаков. Нова постановка обіцяє вразити масштабністю і грандіозністю.

Богдан Струтинський

«Це буде абсолютно нове, дуже цікаве рішення, – розповідає генеральний директор-художній керівник Київського національного академічного театру оперети Богдан Струтинський. – Над виставою працювала ціла плеяда молодих і талановитих митців».
Ключовим лейтмотивом рок-опери стала боротьба за свободу – актуальна тема для нашої держави як у 1990-х роках, коли народжувалася вистава, так і сьогодні – у період російської агресії. На тлі війни та кривавих баталій вимальовується тендітна постать головної героїні – Жанни д’Арк. Юної, але незламної. Зрадженої, але нескореної.

«Можу сказати, що у Національній опереті – ідеальний розподіл ролей, враховуючи поєднання вокальних, драматичних і пластичних навичок артистів. У цій виставі буде яскраве аранжування, над яким працював Олександр Корш. Вразять костюми й декорації. А сценографію створив художник Володимир Ковальчук», – зауважує Максим Голенко.

Жанна д’Арк – непересічний персонаж, який повсякчас викликає інтерес у митців. Але у «Білій вороні» головну увагу сфокусовано не на історичних фактах і реаліях, як це було в більшості художніх творів, а на особистій драмі Орлеанської діви, яку зрадив її коханий.

«Це одна з моїх улюблених рок-опер, вона живе, змінюється з плином часу, набуває нових акцентів і меседжів, але залишається гострою та актуальною. Якою вона постане перед глядачами Національної оперети – побачимо на прем’єрі. Але це буде незабутньо», – інтригує режисер.

У лютому вистава йтиме усього лише 2 дні. Наймасштабніша постановка останніх років обіцяє стати хітом цього театрального сезону.

Не пропустіть!

За матеріалами прес-анонсу