Леся Горова – народна артистка України!

576

У Києві в приміщенні Національного музею Тараса Шевченка відбувся творчий вечір народної артистки України Лесі Горової

У програмі взяли участь вокальні ансамблі «Віночок» та «Подоляночка» з юними солістками Вікою Іваненко і Олею Ткачук дитячої музичної школи № 35 міста Києва (керівники – Ірина Старостіна та Oльга Гаврилова, концертмейстер – Олександр Пшенишнюк), юні студентки Київської дитячої академії мистецтв Юлія Киш та Злата Амалія Бондар, дует Адріани та Мідеї Наруцьких, співачка з Німеччини LinA NinA. Допомагали на сцені успішно провести концерт і обдаровані Лесині діти: Ліда та Зоряна.

Усі, хто прийшов послухати концерт, попри те, що в залі не всім вистачило місця і довелося стояти, отримали масу задоволення від творчого спілкування з улюбленою співачкою і композитором, яка нещодавно отримала високе звання народної артистки України. В музеї Шевченка Леся Горова – викладач вищого мистецького коледжу Київської дитячої академії мистецтв – успішно «склала іспит» на звання народної артистки і отримала народну любов, багато квітів, задоволення в очах глядачів, багато чудових подарунків, теплих слів подяки і натхнення на нові твори.

Трохи згодом у тісному колі щирих друзів і шанувальників її неординарного творчого таланту співачка поділилась враженнями від своєї волонтерської діяльності для наших захисників на українсько-російському фронті. За кілька днів Леся знову збирається на передову, адже там на неї та інших наших патріотичних артистів з арт-десанту чекають найбільше!

Георгій ЛУК’ЯНЧУК

Фото атора статті