afisha

24 серпня о 18 годині Львівська обласна філармонія запрошує на святковий концерт до 25-ї річниці Незалежності України – “Міст єднання”. У заході візьмуть участь виконавці зі Львова й Донецька

До культурно-мистецького мосту долучаться як знані, так і молоді виконавці, котрі уже підкорили серця слухачів України й зарубіжжя. Львівську команду представлятимуть соліст Львівської опери Петро Радейко, естрадна вокалістка Наталія Марківська, письменник і бард Олесь Дяк. Зі Сходу до Львова завітають учасники популярного шоу талантів “Голос країни” – Олена Діаманді та Дмитро Іващенко.

На концерті виступлять учасники багатьох міжнародних фестивалів Львівський муніципальний хор “Гомін” та Академічний інструментальний ансамбль “Високий Замок”. Організатор “Мосту єднання” Андрій Яцків – заступник генерального директора Львівської обласної філармонії з концертно-гастрольної діяльності – розповів, що виконавці з Донецька відреагували на запрошення у місто Лева з великою зацікавленістю. Для них це – дебют у Львові.

Пан Андрій зазначив, що на концерті звучатимуть патріотичні й народі пісні в незвичному для широкого загалу слухачів аранжуванні, а також авторські роботи молодих львівських композиторів. Зокрема, Академічний інструментальний ансамбль “Високий Замок” представить фантазію “Мелодії Лесі”, в основі якої – автентичні мелодії Лесі Українки для “Лісової пісні”, покладені на сучасні ритми.

Окрім насиченої музичної частини, на гостей очікує і надзвичайно яскраве шоу краси – покази дизайнерських колекцій одягу від львів’янки Анастасії Василик (етно-одяг “Чичері”) та донеччанки Ella Kulikova (TM Kust). Показ робіт модельєрів відбуватиметься на початку заходу у фойє філармонії.

Андрій Яцків розповів, що “Міст єднання” – це не одноразовий захід, а підсумок діяльності галицьких митців на Сході.

За матеріалами прес-релізу