Shevchenko-afisha

У Львівській національній філармонії упродовж вікенду відбуватимуться концерти до 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка

У його словах – пророцтва та заклики до боротьби, вкриті кровʼю сторінки історії і мальовничі мрії про майбутнє, правдиві картини життя й прекрасні пейзажі Батьківщини.

Субота 09.03.2024 / 16:00. Поет свободи

Львівська національна філармонія пропонує відвідати масштабний захід за участі солістів Софії Соловій, Романа Страхова та Олега Созанського, а також Галицького академічного камерного хору, Академічного камерного оркестру «Віртуозів Львова» під керівництвом Тараса Вергуна і Октету «Орфей». У програмі – композиції українських авторів на вірші Тараса Шевченка.

Неділя 10.03.2024 / 18:00. Шевченко. Сьогодні

До 210-річчя від дня народження Тараса Григоровича присвячені йому твори прозвучать у виконанні двох провідних оркестрів – Військового оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії, а також солістів: баритонів Романа Страхова, Олексія Кувітанова й бандуриста Олега Созанського.

За інформацією пресрелізу