lviv-opera

У День Державності України, 28 липня, Львівська національна опера розпочинає новий 123-й театральний сезон

28 липня о 16 годині на площі перед театром солісти, хор та оркестр Львівської національної опери під орудою диригента Юрія Бервецького представлять театралізоване дійство, присвячене Дню Державності України. Прозвучать відомі солоспіви й фрагменти з опер Миколи Лисенка, Семена Гулака-Артемовського, Мирослава Скорика та інших.

Слухачів запросять не лише відвідати безкоштовно концерт, а й приєднатися до спільного виконання Національного Гімну України та відомих творів разом з артистами театру.

Далі упродовж двох тижнів – з 29 липня до 7 серпня гості театру матимуть нагоду подивитися й послухати наживо опери, балети і вистави для сімейного перегляду виключно українських авторів. Це – сучасні провокативні постановки опер «Сокіл» та «Алкід» Дмитра Бортнянського, опера зі світловим шоу для всієї родини «Лис Микита» Івана Небесного, романтичний балет «Лілея» Костянтина Данькевича та колоритна національна музика опер «Украдене щастя» Юлія Мейтуса й «Наталка Полтавка» Миколи Лисенка у виконанні солістів, хору, оркестру та балету театру.

Початок вистав о 18 годині.

У театрі нагадують, що у випадку повітряної тривоги, виставу буде призупинено, а глядачам та артистам театру доведеться пройти в укриття, що розташоване у Львівській національній опері.

Квитки на події можна придбати у касах і на сайті Львівської національної опери: https://opera.lviv.ua/afisha/

За інформацією пресрелізу