Печать

В останні дні року Львівська національна опера дивуватиме глядачів особливою прем’єрою – ексклюзивною концертною програмою «Штраус-бал»

Святкові концерти на головній сцені театру відбуватимуться 30 й 31 грудня та, вже у новому році – 14 січня. Початок о 18 годині.

Глядачі поринуть у магічну атмосферу, лише переступивши поріг театру: фоє Львівської опери стане майданчиком для танців і веселощів. Також у ціну квитка входитиме спеціальний сюрприз, який додасть загадковості дрескоду відвідувачів.

Основне дійство відбуватиметься на сцені, де у виконанні оркестру театру прозвучать найвідоміші твори танцювальної музики династії австрійських композиторів Йоганна Штрауса і його синів – Йоганна та Йозефа. Їхні польки, вальси, марші й фрагменти з оперет були найбільш виконуваною танцювальною музикою на межі ХІХ–ХХ століть.

Про музичні несподіванки концерту розповів диригент програми Іван Чередніченко: «Музиканти оркестру дозволять собі пожартувати, і для цього їм знадобляться також геть незвичні музичні інструменти, як-от гудок, ковадло і кілька пістолів». Вражатимуть і чарівні солістки Львівської опери – сопрано Анастасія Корнутяк, Дарина Литовченко та Маріанна Цвєтінська, які виконуватимуть віртуозні й святкові номери з оперної класики.

Танці у виконанні артистів балету стануть окрасою програми не лише на сцені, а й у фоє театру. Балетмейстери-постановники – Артем Шошин і Сергій Наєнко.

«Увійшовши до театру, ви поринете у святкову гру. Ми просимо подбати про вечірній дрескод, щоб дарувати святковий настрій одне одному», – наголошує режисер дійства, генеральний директор – художній керівник Львівської опери Василь Вовкун. І додає: «Після концерту ви зможете залишитися ще на годину, щоб потанцювати й насолодитися святковою атмосферою театру».

За інформацією пресрелізу

Промовідео новорічної концертної програми «Штраус-бал»: https://www.youtube.com/watch?v=LaR1hInKUgU