Львівський органний зал оприлюднив програму на лютий!

98

Останній місяць зими подарує премʼєру нової програми піаніста Андрія Макаревича, вечір аргентинського танго Астора П’яццолли, концерти Ореста Смовжа, Еммануеля Сікори, солістів Національного будинку органної та камерної музики й багато іншого

14 лютого, у День закоханих звучатиме найромантичніша музика у виконанні органісток Надії Величко та Олени Мацелюх. Святкування розпочнеться о 19 годині концертом «Про що любов говорить мені» (Надія Величко). У програмі – твори Густава Малера, Петра Чайковського, Ференца Ліста, фрагменти з опер «Трістан та Ізольда» Ріхарда Вагнера та «Кармен» Жоржа Бізе. Продовжиться вечір концертом романтичної музики о 21 годині (Олена Мацелюх). Почуємо сюїти Леона Боельманна, токати Едварда Маї, фантазії і фуги Ференца Ліста та ін.

23 лютого вперше у Львові зазвучить повний цикл творів угорського композитора ХХ століття Дьордя Куртаґа «Ігри, знаки і повідомлення». Його виконає скрипаль Орест Смовж, учень легендарної Гото Мідорі. Поєднання знакового твору з майстерним виконанням знайде відгук у серці кожного слухача.

10 лютого – вечір аргентинського танго композитора Астора П’яццолли у виконанні Івана Остаповича (фортепіано) та Богдана Андрійчука (акордеон). Неймовірна атмосфера чуттєвого танцю з нотками джазу та класики.

Фортепіанний речиталь сучасної американської інструментальної музики від піаніста зі США Еммануеля Сікори чекає на відвідувачів 12 лютого. Звучатимуть авторські твори виконавця та композиції інших американських митців сучасності: Семюеля Адлера та Метью Слазіка.

До Львівського органного залу вкотре завітають солісти Національного будинку органної та камерної музики. 5 лютого Максим Сидоренко представить надзвичайно широкий органний репертуар – від маршів до джазу. 8 лютого Ірина Калиновська продемонструє як звучить «Романтичний орган». 17 лютого до уваги слухачів – англійська органна музика. А завершить лютневі виступи київських солістів Володимир Кошуба та його музична подорож Францією та Італією 24 лютого.

Премʼєра нової програми від соліста Львівського органного залу, піаніста Андрія Макаревича. «Вальси Шопена» – це повне занурення у світ ліричних і меланхолійних, святкових і феєричних творів.

Неможливо уявити органний зал без улюблених концертів від чарівних органісток Надії Величко, Світлани Позднишевої та Олени Мацелюх. Цього місяця лунатимуть уже традиційні програми: «Вівальді. Пори року», «Музика Баха», «Арво Пярт. Музика ангелів», «Французька органна музика», «Сутінки богів» та ін.

Також у лютому органний зал пропонує знижки для студентів і пенсіонерів – квитки на будь-який концерт за пів ціни! А для тих, хто придбає квитки на імпрези 14 лютого, діє унікальна пропозиція, –50% на квитки на концерт «Вальси Шопена», 26 лютого.

За інформацією пресрелізу