zvuky-angeliv

Концерт сучасної хорової музики «Звуки ангелів» відбудеться 17 березня о 19:00 у Львівському органному залі

Виконавець – Львівський муніципальний хор «Гомін» під орудою головного хормейстера Львівської опери Вадима Яценка. У програмі – твори видатних композиторів Oлa Г’єйла, Арво Пярта, Еріка Вітакера та інших.

За словами організаторів, на слухачів чекає хорова музика нового тисячоліття. Тільки тут можна почути, як оригінально, магічно, емоційно, складно і просто водночас звучить хор.

Також у програмі прозвучать кілька творів із солістками Галиною Гончаровою, Анастасією Вівчар, Квітославою Трояновською, віолончелістом Максимом Римаром і струнним квартетом Луганської обласної філармонії.

Керуватиме музичним дійством Вадим Яценко, лауреат всеукраїнського конкурсу хорових дириґентів, засновник «Lviv Opera Chamber Choir», який зможе передати всю глибину та емоційність кожного твору.

Львівʼян і гостей міста запрошують перенестися в атмосферу спокою та гармонії, насолодитися прекрасною музикою й отримати позитивні емоції на концерті «Звуки ангелів» у Львівському органному залі.

Для відвідування подій Львівського органного залу прохання мати з собою документ, що посвідчує особу. У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

За інформацією пресрелізу