makkey

40 років. Із них 20 – на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру. Свій подвійний ювілей Марина Маккей зустріла на рідній сцені, подарувавши глядачами 15 березня яскраву програму «Моя історія – п’ять років по тому…»

Що сталося п’ять років тому? Тоді талановита співачка Марина Маккей уперше представила проєкт «Моя історія», де через пісні постала в образі сильної жінки, яка долає перепони і йде до мети з гордо піднятою головою, ділиться мріями і сподіваннями…

За п’ять років пані Марина зазнала багато життєвих змін: «Ці роки пролетіли як один день – стільки всього сталося і в країні, і в моєму особистому житті. Спочатку пандемія, потім війна… Місяць страшного пекла я провела з сім’єю у підвалі друзів; ми стали як одна велика родина. Без води, світла, але з вірою в серці…»

Тема війни – болю, але разом із тим сили й звитяги українців – стала однією з провідних у сольному концерті співачки. Такі пісні, як «Не твоя війна», «Повітряна тривога», «Тому що я Україна», створили особливий настрій у глядачів. А підсилили його авторські пісні Марини Маккей «Балада про героя» і «До себе».

Героїня Марини Маккей продовжує шлях до вершин: історія сильної і непохитної жінки триває. Тому проєкт «Моя історія – п’ять років по тому…» був насичений лірикою і драматизмом.

Зіграти ці ноти зі звукоряду життя допомогли співачці її колеги: Марина Коваленко, Світлана Примак, Ілля Латиш, Ксенія Трубіна, Яна Сидоренко; артисти Театру танцю «Екватор» Катерина Велика (хореограф-постановник), Ольга Кузьменко, Іван Гладков, Артем Коптель, Тетяна Герус, Світлана Кугук-Головач, Світлана Києвицька, Ангеліна Костенко, Дмитро Костенко; солісти Академічного симфонічного оркестру «Філармонія» Михайло Скидан (скрипка), Оксана Величко (скрипка), Микола Величко (альт), Олена Арзуманян (віолончель), а також заслужена працівниця культури України Світлана Пилипенко (фортепіано), Олександр Сєроштанов (фортепіано) та В’ячеслав Кусливий (гітара).

Марина Маккей розпочинала кар’єру у філармонійному центрі як солістка Академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди». Тож у проєкті «Моя історія – п’ять років по тому…» разом зі співачкою перед публікою виступили і артисти ансамблю під орудою Андрія Лоєвця.

«Які мрії на майбутнє? Зараз ми всі живемо в такий час, що мрія – одна на всіх, – каже Марина Маккей. – Не хочу загадувати наперед. Але бажаю, щоби була здоровою моя сім’я, мама, і щоб мої діти обрали свій шлях у незалежній, вільній Україні».

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм

Фрагмент відео з концерту: https://www.youtube.com/watch?v=6OtiowcUKdg