afisha

У суботу й неділю, 20 та 21 лютого, о 18 годині у Концертному залі імені Станіслава Людкевича Львівська обласна філармонія і Державна академічна хорова капела «Дударик» презентують прем’єрне виконання «Великої меси» до мінор Вольфганга Амадея Моцарта

Україна й Польща об’єднаються для вшанування роковин-пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв війни на сході України.

Учасники проекту: Дорота Щепанська (сопрано, Польща), Агнєшка Тиравська-Копєц (сопрано, Польща), Назар Лозинський (тенор), Назар Омельчук (бас), Академічний хор Люблінської Політехніки (м. Люблін, Польща), Ельжбєта Кшемінська (диригент, Польща), Державна академічна хорова капела «Дударик» (художній керівник – народний артист України Микола Кацал), Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів» (художній керівник – Герой України, народний артист України Мирослав Скорик). Диригент – заслужений діяч мистецтв України Володимир Сивохіп.

За словами диригента капели «Дударик» Дмитра Кацала: «Велика меса» до мінор – один із останніх найвеличніших творів Вольфганга Амадея Моцарта. Цей опус буде вперше виконаний у Львові, і в цьому безумовна цінність акції».

Пожертви, що будуть зібрані на концертах, і кошти з реалізації квитків передадуть на допомогу родинам загиблих героїв Третього аеромобільно-десантного батальйону 80-ї бригади.

До організації вечорів пам’яті долучилися Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Львівська міська рада, Державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик». Меценати: ПАТ «Концерн Галнафтогаз», ПП «Лео Кераміка», ТОВ «Оптика Нова».

Упродовж тижня з 18 до 24 лютого у фойє філармонії демонструватиметься експозиція Київського музею Революції Гідності, що є дотичною до сьогоднішних подій.

Наш моральний обов’язок пам’ятати кожного, хто поклав своє життя за Україну й кожного з нас, бо ми і є Україна! Об’єднаймося і разом допоможемо сім’ям Героїв!

За матеріалами прес-релізу