Evropa-1

18–20 травня в рамках культурно-мистецького проекту «Art which unites» у столиці триватиме Міжнародна театральна конференція «Опера Європи-2017 у Києві»

Означена конференція – щорічний захід європейської організації «Opera Europa», котра об’єднує музичні театри Європи та світу. Завдання таких конференцій полягає у налагодженні культурних зв’язків між музичними театрами Європи, обміні досвідом, висвітленні фахових досягнень і вирішенні спільних проблемних питань у царині оперного мистецтва.

Цьогоріч конференція вперше відбудеться у Києві. Ініціатором її проведення у столиці нашої держави стала Національна оперета України. Участь у форумі візьмуть понад 160 європейських театрів. Заплановано також низку мистецьких подій.

18 травня в рамках заходу відбудеться концерт Національної оперети України «Bravo, l’operette!», який має представити учасникам конференції і всім глядачам театру арії з оперет, опер, мюзиклів, визнаних шедеврів світового мистецтва у виконанні солістів Національної оперети України.

За інформацією прес-анонсу