«MOZART L’Opera Rock», танці від «Сухішвілі», «Deep Purple», «Imagine Dragons» можна буде побачити й почути в Києві

260

Відомі виконавці, зірки сцени запрошують меломанів відвідати столицю України і насолодитися яскравими виступами артистів, які обов’язково залишаться в серці назавжди. Вже в перші весняні дні киян і гостей міста чекає маса цікавих заходів. Не буде нудно і влітку. Щоб не пропустити нічого цікавого, ознайомтеся заздалегідь із запланованими шоу і концертними програмами.

«MOZART L’Opera Rock» – подія року

Це не просто концертна програма, а справжнє життя на сцені. Запаморочлива версія відомої історії. Поєднання пристрасті й любові, чарівності й тривоги, реальності й долі. У виставі задіяно понад сотню артистів. Шанувальників рок-опери здивують барвисті костюми, дивовижна сценографія, прекрасне світлове шоу, а також музика, музика, музика. Історія життя геніального композитора Моцарта постане в іншому світлі, а головний герой виявиться бунтарем, який прагне перемогти несправедливість. Це та імпреза, котру рекомендуємо відвідати кожному.

Місце зустрічі: Палац «Україна», 17–18 лютого.

Купити квитки

Сміливі танці від «Сухішвілі»

Грузинський балет «Сухішвілі» уже давно знайшов свого глядача, але з кожним роком число фанів зростає. Тому не варто зволікати з вирішенням і краще завчасно придбати квитки. Ансамбль складається з сотні професійних танцюристів, має понад дві з половиною тисячі костюмів. Колоритна музика і приголомшливі постановки створюють цілісну картину і передають тепло і пристрасть Грузії.

Місце зустрічі: Палац «Україна», 7–11 березня

Купити квитки

Для фанів року

Легенди рок-н-ролу «Deep Purple» готові оголосити про завершення кар’єри і вирушають у світовий тур, але не з порожніми руками. Окрім відомих композицій, музиканти готові представити двадцятий альбом InFinite. Не втратьте можливість зустріти легендарну команду в Україні й особисто поспілкуватися зі своїми кумирами.

Місце зустрічі: Палац Спорту, 6 червня.

Купити квитки

«Imagine Dragons» дебютують у Києві

Україна, а саме її столиця, все частіше вабить зірок світової сцени. Можливо, саме тому відкрити для себе щиру українську публіку прийшов час і для легендарної групи «Imagine Dragons». Не пропустіть знаменну подію у сфері музики! Слухачам представлять новий альбом «Evolve». А феєричне видовище нікого не залишить байдужим: світлове шоу, якість звука, пісні, що проникають у душу.

Місце зустрічі: НСК «Олімпійський», 31 серпня.

Купити квитки

За матеріалами прес-релізів