grynkivy-roman-i-larysa

Програма «Різдво з бандурою» уже стала традиційною до новорічних свят. Неперевершена гра найкращого бандуриста світу Романа Гриньківа, зворушливий вокал Лариси Дедюх, неймовірні учасники – музиканти й колективи – створюють щиру, радісну атмосферу Різдва

Творчість Романа Гриньківа та Лариси Дедюх відома далеко за межами України. Популяризуючи українську культуру й мистецтво, музиканти відвідали з концертами понад 30 країн світу.

Цьогоріч 21 січня відбудеться концерт «Різдво з Бандурою». Ви почуєте твори Романа Гриньківа, досконале виконання українських різдвяних пісень Ларисою Дедюх, хоровий спів у майстерному супроводі на бандурах талановитого колективу «Нова капела», насолоджуватиметесь грою на ударних, флейті та перкусії Сергія і Марії Хмельових. Для вас також виступатимуть юні таланти з вокально-театральної студії «Нота» (керівник – Оксана Кудряшова).

Вечір «Різдво з бандурою» доповнить новорічні свята українським колоритом, чуттєвою музикою і гарним настроєм. Він наповнить серця теплом і різдвяною радістю!

За матеріалами прес-релізу