USAFE_Band-zastavka

З 1 квітня до 7 травня проходить Sunny Clarinets Festival-2021. Спеціальними гостями українського музичного конкурсу кларнетів і саксофонів стали всесвітньо відомі музиканти Оркестру військовоповітряних сил США у Європі

Співпраця розпочалася під час всеукраїнського концертного туру в 2019 році. Сьогодні USAFE Band презентує нову програму освітніх ініціатив для підтримки молодих музикантів в умовах COVID-19. Цьогоріч оркестр під керівництвом підполковника Крістіни М. Мур Уррутія, командира і диригента USAFE Band, приєднався до складу журі конкурсу Sunny Clarinets і підготував серію концерт-класів для кларнетів і саксофонів.

Кожна подія в рамках фестивалю – це онлайн-зустріч з майстрами американського джазу. Продовження класів, що їх із 2017 року відвідали тисячі учнів музичних шкіл України, представляє актуальний мікс: виступ USAFE Band, робота з молодими виконавцями, сесії питань і відповідей. Уперше в Україні можливість взяти участь у заходах USAFE Band відкрита для всіх, кого надихає музика.

8 та 9 квітня, а також 4 та 5 травня концерт-класи Оркестру військово-повітряних сил США в Європі на майданчику Sunny Clarinets Festival об’єднають кларнет і саксофон, класичний репертуар і джазове звучання, ідеальну точність і вільну імпровізацію. Окрім фестивальної діяльності, куратори оркестру ВПС США в Європі у співпраці з Посольством США в Україні та America House Kyiv організують вокальні майстер-класи, прямі трансляції і джазову школу з нагоди місяця поціновувачів джазу.

Учасники оркестру, заснованого Гленном Міллером, присвятили минулий рік розробці онлайнпроєктів – представлене Христиною М. Мур Уррутія відео «Щедрик» Миколи Леонтовича зібрало 2,4 мільйони захоплених глядачів. Виступи, панельні дискусії та освітні семінари, що з успіхом пройшли в Європі, були підготовлені зусиллями професіоналів аудіо- та відеокоманд USAFE Band.

Sunny Clarinets Festival за підтримки USAFE Band також розвиває нові форми творчої комунікації. Підсумком освітньої програми стане особлива подія – Unique&United Project. Усі молоді учасники концерт-класів зможуть надіслати пасажі на кларнеті або саксофоні для створення єдиного музичного твору. Прем’єра відбудеться 7 травня.

Підполковник Крістіна М. Мур Уррутія, командир і диригент оркестру ВПС США в Європі: «Музика об’єднує культури та зближує людей. Відносини, як і в музиці, будуються на довірі, повазі та спільній роботі заради мети. Учасники оркестру ВПС США в Європі з нетерпінням чекають нагоди розділити свято культури та радість музики з народом України».

Деталі участі в концерт-класах та Unique&United Project надає менеджер Sunny Clarinets Festival Оксана Пасічник, +38 093 997 7411 unique.united.project@gmail.com

Повну інформацію про онлайн-активності USAFE Band можна отримати у медіаменеджера Єлизавети Боровцової, +38 067 596 5539 elyzaveta.borovtsova@gmail.com

За інформацією пресрелізу