lviv-org-zal

Головне національне свято, яке в час війни набуло архізначення для всіх українців, не може відбутися без урочистих концертів. Львівський органний зал готує дві особливі програми – хоровий концерт «Музика Незламності», що демонструватиметься 23 та 26 серпня, та Урочистий органний концерт на День Незалежності

Незламний дух, історична памʼять, любов до своєї країни та віра в її щасливе мирне майбутнє – усе це поєдналося в новій програмі Львівського муніципального хору «Гомін» під керівництвом дириґента Вадима Яценка до Дня Незалежності. Звучатимуть виключно українські, сучасні й актуальні твори Ганни Гаврилець, Лесі Дичко, Євгена Станковича, Володимира Міхновецького.

«Коли, як не в цей буремний час, звертатися до джерел, історії та мудрості пращурів», – говорять організатори.

24 серпня відбудеться «Урочистий органний концерт» у виконанні органістки Світлани Позднишевої. «Дехто вважає, що орган не притаманний нашому музичному ландшафту і є “іноземцем” в інструментарії України. Цей концерт покликаний довести навіть найпринциповішому скептику, наскільки Україна та орган пасують одне одному», – впевнені організатори події.

Сьогодні український органний репертуар і майстерність українських органістів захоплюють зарубіжну публіку з новою силою. Як символ незламності й сили, лунатиме велична, життєствердна, розмаїта українська музика Миколи Колесси, Лесі Дичко, Вʼячеслава Назарова, Святослава Луньова, Михайла Шуха. Урочистість моменту підкреслюватимуть твори Йоганна Себастьяна Баха.

Органний зал запрошує в ці дні отримати енергію відродження завдяки музиці.

У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

За інформацією пресрелізу