afisha-zm

Із нагоди 175-річчя від Дня народження основоположника української класичної музики Миколи Лисенка 13 березня в оновленому Музеї Віктора Косенка відбудеться концерт із творів Миколи Лисенка й творча зустріч колективів Музею театрального, музичного та кіномистецтва України, музеїв українських композиторів Миколи Лисенка та Віктора Косенка й інших меморіальних комплексів

Захід більше ніж символічний і знаковий. Він покликаний укотре підтвердити, що потужна й унікальна колекція Музею театрального, музичного та кіномистецтва України, на основі якої було створено кілька меморіальних музеїв Києва і десятки сотень виставкових проектів в Україні й світі, досягла національних стандартів.

Слід наголосити на тому, що створення експозиції Будинку-музею Миколи Лисенка кілька десятиліть тому і нещодавно оновленої експозиції Музею-квартири Віктора Косенка — однієї із філій МТМКУ — відбулося клопотами адміністрації і колективу Музею театрального, музичного і кіномистецтва України.

Ми знаходимося у часопросторі 120-річчя від Дня народження видатного українського композитора Віктора Косенка і водночас напередодні 175-річчя від Дня народження “Сонця української музики” Миколи Лисенка. Подія знаменна ще й тим, що очільник Будинку-музею Миколи Лисенка Роксана Микитівна Скорульська є одним із рецензентів Тематико-експозиційного плану оновленої експозиції Музею-квартири Віктора Косенка та автором і ведучою цього заходу.

Початок о 15 годині.

Вхід вільний.

За матеріалами прес-релізу