narodzhennya-baleryny

«Народження балерини» – вже друга вистава програми «Одеська опера – дітям!», що допоможе маленьким глядачам поринути в таємничий і чарівний світ Мистецтва!

Раніше театр уже презентував глядачам виставу «Подорож в оркестр», де в цікавій казковій формі артисти театру розповідали маленьким театралам про оркестр і музичні інструменти, диригента і диригентську паличку. Ця пізнавально-розважальна програма продовжується: під час подорожей в оркестр, пізнання світу балету й опери, на вас чекають сюрпризи і музичні відкриття. Головна мета проекту – розширення дитячого репертуару, долучення дітей і юнацтва до найкращих зразків світового мистецтва. Таким чином театр дбайливо «вирощує» своїх майбутніх дорослих прихильників!

Про складне слід розповідати весело, щоб підкорити найщирішу, доброзичливу і непосидючу – дитячу аудиторію! Уміння підібрати ключик до сердець дітей – особливий дар, безцінний подвійно, якщо йдеться про таку складну тему, як класичне мистецтво, наприклад, про БАЛЕТ. Для цього потрібен нестандартний підхід.

Феєрія-казка «Народження балерини» – це захоплива історія про шлях до здійснення заповітної мрії маленької дівчинки Анни, яка забажала стати балериною. У виставі будуть представлені яскраві і легкі для дитячого сприйняття уривки з відомих балетів Петра Чайковського та хореографічні мініатюри на музику Роберта Шумана, Лео Деліба, Каміля Сен-Санса.

Для виконання головної партії театр запросив учениць зразкового ансамблю класичного танцю «Фуете» Дитячої школи мистецтв № 4 – Христину Інкіну, Тамілу Баранову і Ксенію Кавецьку. Партії дорослих героїв виконають артисти балету Одеського театру, які із захопленням готують майбутню прем’єру.

Автор ідеї та лібрето – Людмила Сергійчук, диригент-постановник – Віталій Ковальчук, режисер-постановник – Павло Кошка, хореограф-постановник – народна артистка України Олена Барановська, художник-постановник – Ігор Анісенко, художник зі світла – В’ячеслав Ушеренко, керівники ансамблю «Фуете» – Марина Козяр і Ганна Погорецька.

Прем’єрні покази вистави «Народження балерини» відбудуться 17 і 30 березня о 12 годині на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету. Запрошуємо!

За матеріалами прес-релізу