ТОП-3 концерти цієї весни

255

Весна завжди асоціюється з відкриттям чогось нового – нових меж саморозвитку, нових друзів, вражень. Пропонуємо в квітні ближче познайомитися з класичною музикою у некласичному форматі. Впевнені, що ви жодного разу не були на концерті симфонічного оркестру, який у виступах може поєднувати електронну, класичну, джазову й танцювальну музику, або не ставали свідками імпрези скрипаля-віртуоза із зовнішністю рок-виконавця.

Grand Rock Piano Show

Як давно ви слухали чарівні звуки рояля наживо від віртуоза й у рок-обробці? У будь-якому разі така можливість нагодиться 12 квітня в ЦКМ «КПІ». Головний учасник концерту – Ярослав Олійник – один із найталановитіших піаністів-українців, із творчістю якого вже знайомі понад 12 європейських країн, куди його запрошують повторно.

Недарма захід названо рок-шоу, адже, окрім Ярослава, виступатимуть: балет, рок-бенд, хор.

«Вишенька на торті» – потужний симфонічний оркестр. А плейлист підібрано так, щоб задовольнити потреби різних слухачів – ліриків (мелодії з відтінком суму й печалі), тих, хто обожнює драйвову музику (класичні композиції у джазовій чи роковій обробці).

Мета заходу – вшанувати пам’ять батька Ярослава Олійника, трагічно загиблого учасника АТО. А всі кошти, отримані від продажу квитків, будуть направлені у благодійний фонд «Таблеточки», аби врятувати якомога більше дітей.

Замовити квитки: https://kontramarka.ua/ru/grand-rock-piano-show-53491.html
Prime Orchestra. Світові хіти

Prime Orchestra. Світові хіти

Якщо у вас досі слово «оркестр» асоціюється виключно з Бахом, Шопеном чи Моцартом, то ви давно не були на концертах за участю оркестрів. Нині вони виходять за рамки звичного, намагаючись поєднати кілька музичних жанрів. У результаті народжується щось справді неймовірне, оригінальне.

Симфонічний оркестр «Prime Orchestra» – це місце зустрічі класичних мелодій, сучасних технологій, електроніки й танцювальних елементів. Тільки уявіть: ви чуєте знайому тему, яка в один момент стає зовсім іншою – чи то джазовою, чи то в стилі електро, чи то роковою. Головна мета колективу – показати, що навіть в епоху, коли здається, що вже все винайдено, можна створити унікальний синтез на перший погляд несумісних речей.

Почути улюблені світові хіти в авторській обробці можна 19 квітня у Жовтневому палаці. Вартість квитків 290–1290 грн.

Замовити квитки: https://kontramarka.ua/ru/prime-orchestra-mirovye-hity-51777.html

Ара Малікян

Ара Малікян – це іспанець вірменського походження із задатками запального грузина, який не уявляє життя без скрипки. Активно почав виступати, коли зрозумів, що один із найважливіших сенсів його існування – популяризація класичної музики та гри на скрипці.

Сьогодні у його інтерпретації можна почути мелодії: Антоніо Вівальді, Вольфганга Амадея Моцарта, Нікколо Паганіні, Radiohead, Led Zeppelin, Девіда Бові, ін. Він відмінно передає настрій кожної композиції, наділяючи її власним шармом, завдяки чому отримав вже понад 10 престижних музичних премій у різних країнах.

Потрапити на його концерти доволі важко, тому швидше замовляйте квитки й більше нічого не плануйте на 13 червня!

Замовити квитки: https://kontramarka.ua/ru/ara-malikan-48821.html