oberon-trio

Сьогодні концертом ансамблю «Oberon Trio» у Національній філармонії розпочнуться «Тижні Німеччини в Україні».

Тижні Німеччини в Україні» були започатковані восени 2013 року спільно з Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні та Гете-Інститутом. За три роки проведення вони набули однакової популярності як серед української публіки, так німецьких музикантів. Особливість проекту – в його екстравертності: після виступів у столиці виконавці з Німеччини зазвичай здійснюють концертне турне містами нашої держави.

Цьогоріч концертну серію тижнів Німеччини в України відкриє ансамбль «Oberon Trio». Колектив постав у 2006 року і за період свого існування отримав визнання у міжнародному музичному середовищі. У його складі виступають: скрипалька Хенья Земмлер популярна як камерний музикант, концертмейстер та солістка; віолончелістка Антоанета Емануїлова, яка веде активну концертну і викладацьку діяльність, отримує численні запрошення від провідних оркестрів як солістка; піаніст Йонатан Анер – професор фортепіанної камерної музики у Вищій музичній школі Ганнса Айслера в Берліні.

2109_vebНа слухачів у Києві чекає загалом класична програма, до якої увійшли твори Йозефа Гайдна, Людвіґа ван Бетховена, Фелікса Мендальсона-Бартольді.

Після концерту у Києві «Oberon Trio» здійснить турне містами України. Концерти і майстер-класи ансамблю відбудуться у Харкові (23 і 24 вересня), Запоріжжі (25 вересня) та Дніпрі (26 і 27 вересня).

За інформацією прес-релізу