odesa-2013

«Слава Україні! Героям слава!» – саме ці святі для кожного з нас слова стали справжнім епіграфом до відкриття 213-го сезону в Одеській опері 12 листопада

Ми отримали непересічну, унікальну нагоду присвятити його величній події нової історії України – визволенню нескореного, назавжди українського Херсона! І у відповідь переповнена глядацька зала, як єдиний хор, видихнула-проспівала наше національне гасло!

Як же звучала у цей день «Катерина»! Здавалося, зовсім по-новому, ніби протест, що пролунав зі сцени, як данина пам’яті про страшну ціну, котру платимо за свою державність і незалежність! Це була повноправна мистецька відповідь війні!

У день відкриття нової сторінки історії Одеської опери першими відвідувачами театру стали наймолодші шанувальники музики та їхні батьки – учасники освітньо-мистецького проєкту «Подорож маленького музиканта». Під час мистецької мандрівки глядачі відправились на екскурсію театром, зокрема вперше познайомилися із колоритною Турецькою кімнатою.

Традиційно захід продовжився концертною програмою інструментального ансамблю солістів нашого оркестру. Звучала музика Гайдна, Вівальді, Андерсона Відбулися знайомство з музичними інструментами та мистецький інтерактив, у якому радо взяли участь діти й дорослі. У живому спілкуванні артисти відповідали на запитання (при цьому, батьки були не менш запальними, ніж діти), ділилися емоціями, фотографувалися…

Освітньо-мистецький проєкт «Подорож маленького музиканта» – це завжди захоплива подорож у світ театрального мистецтва, чарівлива атмосфера, нові друзі, цікаві зустрічі та яскраві емоції! Не пропустіть наступну акцію, яка відбудеться 19 листопада об 11 годині.

Тож, перші години нового 213-го сезону були наповнені позитивом, чудовою світлою енергетикою, надією у майбутнє! Вірою в те, що наш 213-й дійсно є сезоном Натхненних, Незламних, Нестримних і Непереможних!

Ми розпочали наступну сторінку історії театру щирими й щасливими усмішками дітей, під святковий залп потужного українського наступу на Херсонщині. Упевнені: головна Перемога – попереду!

За матеріалами Фейсбуку

Фото Володимирa Екимбашянa