YUNA-zastavka

У зв’язку із введенням карантину і заборони на проведення масових заходів у Києві з 12 березня до 24 квітня, а також із турботою про здоров’я та безпеку глядачів і артистів, оргкомітет Національної музичної премії YUNA ухвалив рішення про зміну дати проведення церемонії вручення премії

У результаті переговорів з Палацом «Україна», а також з кожним із артистів, що вже активно готували виступи, організатори узгодили нову дату проведення церемонії 9-ої премії YUNA – 26 травня.

«Звичайно, ми розуміємо та цілком підтримуємо необхідність введення запобіжних заходів задля безпеки суспільства та, згідно з законом і постановою КМУ, змінюємо дату проведення церемонії, – прокоментував Павло Шилько, генеральний продюсер премії. – Премія YUNA – грандіозна подія, до якої ми всією командою готуємося цілий рік! Окрім нас готуються й артисти: цьогоріч на сцені палацу “Україна” глядачі побачать 12 виступів. Тому ми намагалися оперативно узгодити максимально зручну для всіх артистів дату. Дякуємо усім, хто з нами. YUNA must go on!»

Організатори запевняють: придбані раніше квитки на гала-концерт є дійсними.

Квитки на нову дату вже можна придбати за посиланням:

https://concert.ua/ru/event/yuna.

Оголошений раніше перелік артистів, які виступлять на церемонії, залишається актуальним. На глядачів очікують грандіозні музичні номери від MONATIK, MELOVIN, MARUV, дуету Alina Pash & KRUTЬ, групи BEZ ОБМЕЖЕНЬ і Артема Пивоварова.

Організатори інтригують і обіцяють незабаром оголосити ряд не менш гучних імен. Ведучим премії, до слова, стане шоумен Володимир Остапчук, який готує прожарку зірок на церемонії.

Нагадаємо, 9 березня відбулося урочисте нагородження перших переможців Національної музичної премії YUNA-2020 у 4-х номінаціях. У категорії «Найкращий хіп-хоп хіт» перемогла композиція «Падло» alyona alyona та Alina Pash, «Найкращий електронний хіт» – «Siren Song» MARUV, «Інший формат» – ЛУНА, а «Найкращий менеджмент артиста» – MONATIK Corporation.

За інформацією прес-релізу