revutskyi-zastavka

Премія імені Левка Ревуцького присуджується громадянам України за досягнення молодих композиторів і виконавців у сфері професійного композиторського та виконавського мистецтв

Щороку надається лише одна премія у розмірі 20 тисяч гривень.

На здобуття за напрямом «композиторська творчість» розглядаються завершені музичні твори у жанрі академічного музичного мистецтва (оперний, балетний, кантатно-ораторіальний, симфонічний, вокально-хоровий, камерно-інструментальний тощо), які були написані та оприлюднені (виконані) протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за місяць до їхнього висування на отримання винагороди.

У номінації «концертно-виконавське мистецтво» беруться до уваги концертні програми у сфері академічної музики, які створені (виконані) професійними виконавцями протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за місяць до висування їх у номінації.

Премія призначається особам, яким не виповнилося 35 років на дату її присудження.
Музичні твори/концертні програми, які були відзначені цією або іншими преміями, державними нагородами, Премію імені Левка Ревуцького не отримують. Премія не присуджується посмертно.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття премії вносяться творчими спілками, вищими навчальними закладами культури і мистецтва, театрально-видовищними інституціями, мистецькими колективами.

Заявки приймаються до 30 грудня 2022 року у Державному агентстві України з питань мистецтв та мистецької освіти (вул. Б. Грінченка, 1, м. Київ, 01001)

Детальніше див.: https://arts.gov.ua/premiya-imeni-l-m-revuczkogo-dlya-molodyh-kompozytoriv-ta-vykonavcziv/

Пресслужба Держмистецтв