Lama представила нову відеороботу

73

Із перших днів війни Lama активно займається волонтерською діяльністю, допомагаючи ЗСУ та ВПО

За 8 місяців повномасштабного вторгнення рф в Україну співачка організувала чисельні благодійні збори й концерти, співпрацює з багатьма БФ і підтримує соціальні ініціативи. Завдяки плідній волонтерській праці, вона передала на потреби ЗСУ машини швидкої допомоги, дрони, тепловізори, рації та акумулятори до них, турнікети, безліч медикаментів тощо.

Зараз Lama бере участь у соціальній ініціативі «Купи мені дім», підтримуючи родини, житло яких зруйнували російські окупанти. На початку грудня артистка вирушить у концертний тур Україною на підтримку ЗСУ. Наживо Lama можна буде почути у Луцьку, Львові, Тернополі, Вінниці та інші містах.

Сьогодні ж виконавиця презентує нову відеороботу «Сильні люди», котру присвятила українському народу та Збройним Силам України. Режисер відео Віктор Скуратовський втілив на знімальному майданчику головну ідею пісні, показавши синергію українського народу та армії України, незламністю і силою яких захоплюється весь світ.

Унікальністю відеороботи «Сильні люди» є її учасники: військові, поліцейські, рятувальники, лікарі, волонтери, цивільні, діти, – всі вони виконують надважливу місію і мотивують нас на шляху до перемоги.

«Моє бачення та ідея кліпу повністю збіглися з режисерськими. До зйомок ми запросили не професійних акторів, а реальних героїв цієї війни, Сильних людей у всіх сенсах цього слова. Саме вони надихнули мене написати таку мотивуючу й переможну пісню.

У кліпі ви побачите дорогу життя, головним напрямом якої є наше майбутнє – діти. Задля цього майбутнього об’єдналась уся країна. Спостерігаючи за знімальним процесом я відчувала величезну гордість за кожного хто надгероїчно захищає нас і нашу свободу.

Ми, українці, непереможні тим що “спаяні” воєдино. Йдемо до миру та перемоги разом, нас не здолати і нікому не знищити, бо наш народ уособлює волелюбність, а не безвілля», – коментує відеороботу Lama.

Кліп «Сильні люди» вже транслюється на музичних телеканалах країни й доступний до перегляду на YouTube каналі співачки: https://youtu.be/u9fGEf0hPts

За інформацією пресрелізу