Олена Гончарук у чернігівському вокальному абонементі

267

Двадцять четвертий концерт у рамках творчого проекту обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм «Вокальний абонемент» (автор і ведучий – заслужений діяч мистецтв України, мистецтвознавець Олег Васюта) 6 жовтня представив чернігівським поціновувачам бельканто одну з найвідоміших оперних дів країни – заслужену артистку України, солістку Національної опери Олену Гончарук у супроводі концертмейстера Миколи Чикаренка

Олена Гончарук – лауреат Премії імені Дмитра Луценка, член журі таких міжнародних конкурсів, як «Столиця запрошує», «Зіркова хвиля», Свято-Георгіївський православний фестиваль та інших. Багато років вона викладає вокальне мистецтво, нині ж є викладачем естрадного вокалу Київського національного університету культури і мистецтв. Володарка титулів «Жінка року», Посол Миру.

Багато гастролює на кращих сценах Бельгії, Німеччини, Нідерландів, Болгарії, Угорщини… Брала участь у грандіозному міжнародному проекті «Кармен», який проходив у країнах Бенілюксу. «З-поміж інших співаків Олена Гончарук вирізняється надактивною життєвою позицією, – каже Олег Васюта. – Вона бере участь у різноманітних громадських і громадянських акціях: на підтримку воїнів АТО, допомогу дітям…»

Репертуар співачки дуже різноплановий: партії в операх «Наталка Полтавка» Миколи Лисенка, «Весілля Фігаро» Вольфганга Амадея Моцарта, «Летюча миша» Йоганна Штрауса, «Ромео і Джульєтта», «Фауст» Шарля Гуно, «Травіата», «Ріголетто» Джузеппе Верді та інших; концертні арії, романси, пісні українських і зарубіжних композиторів, а також твори у стилі неокласики.

У рамках проекту «Вокальний абонемент» Олена Гончарук із великим успіхом представила чернігівському глядачеві програму «La voce dell’amore» («Голос любові»), до якої увійшли, зокрема, твори Луї Деліба, Арріго Бойто, Джузеппе Верді, Петра Чайковського, Шарля Гуно, Франца Легара, Імре Кальмана, в тому числі дві арії Маргарити – з опер «Мефістофель» Бойто і «Фауст» Гуно.

У виконанні Миколи Чикаренка прозвучали фортепіанні твори Віктора Косенка й Клода Дебюссі.

Прес-служба Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм