pianoboy

17 травня Всесвітній день пам’яті людей, які померли від СНІДу. До цієї дати найбільша пацієнтська організація БО «100% Життя» ініціює онлайн концерт пам’яті LIVE AIDS триб’ют-концерт гурту Queen у виконанні PIANOБОЙ

У 1992 році на стадіоні Уемблі у Лондоні відбувся концерт пам’яті Фредді Мерк’юрі та всіх жертв СНІДу. Музиканта вшанували десятки артистів на сцені та мільйони глядачів по всьому світу. Від того моменту пройшло вже майже 30 років, та ВІЛ/СНІД продовжує поширюватися.

«Через стільки років ми все ще ведемо боротьбу проти ВІЛ. Ми впевнені, що переможемо, адже вже сьогодні з ВІЛ можна жити повним життям, мати сім’ю, народжувати здорових дітей. Фредді Мерк’юрі є символом боротьби, він жив на 100%, незважаючи на статус. Цим концертом ми хочемо вшанувати пам’ять усіх, кого забрала епідемія, та наголосити від ВІЛ уже можна не вмирати! Ми дуже раді й вдячні, що саме Дмитро Шуров та гурт PIANOБОЙ у цей день виконає пісні Queen, які є музикою боротьби для мільйонів людей із ВІЛ по всьому світу», говорить Дмитро Шерембей, голова БО «100% Життя».

У Всесвітній день пам’яті жертв СНІДу Дмитро Шуров разом із сином Левом і сестрою Ольгою зіграють кавери на пісні гурту QUEEN.

«Я фанат групи Queen буквально з юності. Ця унікальна життєствердна музика не раз і не два витягувала мене з емоційного дна, давала сили жити й творити. Навіть у найпохмуріших піснях, записаних Фредді під час хвороби, є якась стійкість і феноменальна любов до життя. Мені теж було дано шанс доторкнутися до цього kind of magic я познайомився із Брайаном Меєм і ми зіграли з ним і Земфірою разом одну з моїх улюблених пісень Life Is Real. Для мене вшанувати пам’ять видатного музиканта, який до цих пір впливає на світову музику велика честь і головне радість. Буду радий поділитися нею з усіма, хто так само любить життя, як любив його Фредді», розповідає Дмитро Шуров.

Онлайн концерт відбудеться 17 травня о 20:00 на сторінці БО «100% Життя» у Фейсбук..

За матеріалами прес-релізу