Revucky_prezentatsya-vydannya

22 вересня о 19:00 видавництво «Музична Україна» проведе онлайновий концерт-презентацію видання «Левко Ревуцький. Симфонія№ 2. Перша редакція», випущеного за підтримки Українського культурного фонду

Захід відбудеться за участю Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України під орудою Володимира Сіренка у НМАУ імені Петра Чайковського (Великий зал імені Василя Сліпака).

В історії світової музичної культури Симфонія № 2 Левка Ревуцького визнана як кращий твір української симфонічної музики першої половини ХХ століття. Одразу після створення вона виконувалася не тільки симфонічними оркестрами Києва, Харкова, Одеси, Чернігова та галицького Львова (що тоді територіально не входив до колишньої УРСР), а й за кордоном – у Польщі, Литві, Латвії, Німеччині, США, Канаді та ін.

Звідусюди надходили схвальні рецензії, що особливо підкреслювали напрочуд яскравий національний колорит тематизму й високу професійну майстерність композиторського письма молодого українського автора. На жаль, довгі роки рукопис першої редакції твору вважався втраченим і лише нещодавно був віднайдений у бібліотеці Львівської філармонії. Видавництво реставрувало рукопис за неповною партитурою та оркестрових голосах. Видання буде розіслано по мистецьких навчальних закладах і оркестрах України.

У програмі концерту: Левко Ревуцький, Симфонія № 2 (перша редакція); Левко Ревуцький, Концерт для фортепіано з оркестром (перша редакція), соліст – лауреат міжнародних конкурсів Роман Рєпка.

Інформаційний партнер події – Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

За інформацією прес-релізу