Оркестр INSO-Львів відкриє сезон із Кирилом Карабицем

79

4 вересня симфонічний оркестр INSO-Львів і Кирило Карабиць відкриють сезон концертом «Vivere est Cogitare – Жити значить мислити»

Симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської національної філармонії завжди дивує слухачів непересічністю ідей і майстерністю їхнього музичного втілення.

Цього сезону оркестр готовий не просто дивувати, а вражати, обираючи надскладний, часом маловідомий, часом абсолютно експериментальний і новітній матеріал для того, щоби йти у фарватері з лідерами світової музичної культури. До того ж, у цьому сезоні INSO-Lviv знову матиме змогу працювати із всесвітньо відомим диригентом Кирилом Карабицем. Особливого трепету додає і те, що нарешті (вперше за півтора року!) весь оркестр зіграє на одній сцені.

Винятковим робить програму цього концерту незвичне поєднання композиторів. Прозвучить Симфонія № 1 ре мажор Ґустава Малера та Audioguide for singing orchestra Анни Корсун – сучасної українсько-німецької композиторки.

Для Анни музика – ефемерне мистецтво, сутнісно незрозуміле, що здатне впливати на емоції, відчуття, – щось на кшталт магії. Натомість Малер вважав себе інструментом, на якому грає Всесвіт, природа. Природа для нього – єдина всеосяжна субстанція, що виявляється в нескінченності окремих речей.

INSO-Lviv намагатиметься поєднати минуле із сьогоденням, ще раз підтверджуючи те, що минуле невідривне від нас і звучить на одній, суцільній лінії життя. Якщо музика не рятує світ, то точно наповнює його красою буття.

За інформацією пресрелізу