78-й сезон у Чернігівському філармонійному центрі відкрито!

63

29 серпня новий 78-й концертний сезон Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм розпочався виступом Академічного симфонічного оркестру «Філармонія», яким диригував відомий американський диригент Мішель Галанте

Перед початком концерту артисти й слухачі вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Увертюра «Егмонт» і частина Симфонії № 5 до мінор Людвіга ван Бетховена, частини Симфонії № 9 мі мінор Антоніна Дворжака, Серенади для струнного оркестру до мажор і Симфонії № 6 сі мінор Петра Чайковського – ця музика відома й популярна. Під орудою Мішеля Галанте оркестр виконав твори віртуозно.

Говорячи про американського диригента, художній керівник і головний диригент оркестру «Філармонія», заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач зазначив: «Мішель Галанте, як і кожен диригент, має свої особливості, що роблять його унікальним. Він упорався з важкою програмою, і наша співпраця корисна і колективу, і маестро».

Мішель Галанте диригував Академічним симфонічним оркестром Чернігівського філармонійного центру вперше. Його ім’я знане у музичному світі. Він працював із багатьма оркестрами в Америці, Канаді, країнах Європи. Галанте також має чимало нагород і відзнак як композитор і піаніст. Любителям музики добре відома його робота у складі Argento Chamber Ensemble – колективу, орієнтованому на новітню класичну музику.

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм