OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Дорогі колеги, друзі, учні, знайомі Ніни Олександрівни Герасимової-Персидської!

Цей рік – перший у житті кожного з нас, що проходить без Ніни Олександрівни. Але в нас є безцінний скарб – спогади про неї. Про різноманітні випадки, свідками яких ми були, пов’язані з нею емоції, враження, думки, ідеї, події… Їх необхідно зберегти, бо з часом усе стає менш яскравим, щось забувається, щось губиться. Тому виникла ідея скласти збірку есеїв і спогадів «Наша Ніна Олександрівна».

До участі запрошуються всі, хто хоче написати, згадати, закарбувати щось про Ніну Олександрівну.

До збірки приймаються тексти українською, англійською, російською мовами. Максимальний обсяг – 6 000 знаків із проміжками. Текст подається у форматах *.doc або *.rtf; назва файлу – прізвище автора/ки. Параметри сторінки – 2 см з усіх боків, міжрядковий інтервал – одинарний, відступ абзацу – 1,25 см. Порядок розміщення тексту: ім’я та прізвище автора/ки; назва; текст. Інформація про автора/ку: повністю ім’я, по батькові, прізвище, місце роботи та посада (за бажанням), місто, де Ви зараз мешкаєте. Також інша інформація, яку Ви хочете надати.

За бажанням можна надіслати світлину з Ніною Олександрівною. Світлина має бути відсканованою і збереженою у форматі *.tif із роздільною здатністю не менше 300 dpi. Назва файлу – прізвище автора/ки тексту. У випадку надання світлини у текстовому файлі мусить бути розміщеним її опис: повністю ім’я, по батькові, прізвище всіх зображених людей; рік або повна дата (число, місяць, рік); місце, де було зроблено фото.

Тексти й світлини надсилати до 01.06.2021 на адресу: nogerpers@gmail.com
Планується, що збірка буде виданою наприкінці 2021 року.

Гроші на публікацію збиратимемо методом crowdfunding у вересні та жовтні 2021-го. Інформацію про це розмістимо додатково.

Підготувала Ірина ТУКОВА