elvis

22, 29 січня на Камерній сцені імені Івана Козловського відбудуться прем’єрні покази вистави-перформансу «Позивний «Елвіс» (початок – о 16.00)

Постановку здійснено Оленою Щурською за п’єсою «Молитва за Елвісом» української драматургині Марини Смілянець.

У трактуванні режисерки пропонується альтернативна рок-реальність, що представлена музичним перформансом у форматі рок-концерту.

Вистава – про реальність, якої не хочеш бачити, відмикаєш від неї мозок, заплющуєш очі, замикаєш серце й опиняєшся у своєму замкнутому світі, не готовому до будь-якої катастрофи. Постановка – про набуття певного життєвого досвіду: причетність і байдужість у ситуації, коли пророцтво припирає людину до стінки, про втрачені шанси, кохання, любов і честь.

У паралельних реальностях опиняються двоє братів, колишні музиканти. Один із них уже три роки як у лавах нацгвардії, інший – у тилу. Брати ще не до кінця усвідомлюють те, що так як «учора» вже ніколи не буде.

Глядач розуміє, як найближчі люди можуть стати чужими. Вони платять свою ціну, аби почути одне одного й зберегти те, що дійсно вартісне.

Ролі і виконавці: Юра – Олексій Сова, Артем – Станіслав Щербак.

За участі рок-гурту «LuftPauza»: Северин Ніколенко (соло-гітара), Богдан Тишковець (барабани), Владислав Кузьменко (бас-гітара), Іларіон Модест Теа (клавішні).

Автор пісень гурту «LuftPauza» – Олексій Сова.

Художній керівник МКЦ імені Івана Козловського – Ірина Чернікова

Тривалість вистави 70 хвилин.

За інформацією пресанонсу