kosenko-premiya

Держмистецтв оприлюднює імена цьогорічних претендентів на премію, що присуджується за видатні досягнення у сфері професійної композиторської творчості для дітей і юнацтва

Протягом двох місяців українські митці мали змогу надіслати до Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти заявки на отримання вказаної премії.

Наразі ж оприлюднюємо імена претендентів і назви творів, що номінуються:

1. Микола Ластовецький – твори: «Десять мелодій легеньких для віртуозів маленьких», «Дві ліричні “рок-балади”», «Два Basso ostinato», «П’ятнадцять маленьких старовинних вальсів» (5-й зошит «Фортепіанні п’єси для дітей та юнацтва»); збірник пісень для дитячого хору на слова українських поетів «Кожна квітка – пісня України».

2. Юрій Маник – дитячий альбом для фортепіано; збірка фортепіанних п’єс для дітей «Навколосвітня подорож»; збірка фортепіанних п’єс для дітей «У світі казки»; збірка фортепіанних п’єс для дітей «У світі української казки»; збірка творів для дитячого хору і фортепіано; 5 легеньких п’єс для скрипки і фортепіано; 5 легеньких п’єс для флейти і фортепіано.

3. Катерина Палачова – цикл «Пісні для дітей на вірші українських поетів».

4. Мирослав Волинський – твір «Концертіно» для фортепіано в 4 руки з оркестром.

5. Олена Спіліоті – дитячий мюзикл «Жаба Маша».

6. Костянтин Яворівський – пісня «Перелечу море».

Усі заявки передані на розгляд членам Комітету з присудження Премії імені Віктора Косенка.

Про результати засідання вказаного комітету Держмистецтв повідомить окремо на офіційному вебсайті й сторінках у соціальних мережах.

Пресслужба Держмистецтв