druga-rika

Гурт «Друга Ріка» вирушив у великий благодійний тур Північною Америкою. У жовтні та листопаді в містах Канади й США музиканти представлять акустичну програму «Інша Ріка», яка вже встигла отримати тисячі позитивних відгуків в Україні та Європі

«Це неймовірний шанс зануритися у рифи улюблених пісень і згадати, який же на смак справжній український рок. Буде дуже ніжно й лампово, а ще – це класна нагода допомогти Україні, адже частину виручених коштів із кожного концерту буде передано на благодійність», – розповідають на своїй сторінці організатори туру ATLAS Entertainment.

Благодійна мета туру – зібрати гроші на 100 FPV-дронів. Це безпілотники з функцією передавання відео в реальному часі з камери на самому БПЛА. Від решти апаратів вони різняться швидкістю, точністю й особливостями керування. Пілот такого дрона керує ним у спеціальних окулярах, що і забезпечує «вид від першої особи/first person view» та з пульта.

Виступи відбуваються за таким графіком: 12 жовтня – Вінніпеґ, 13 жовтня – Саскатун, 14 жовтня – Едмонтон, 15 жовтня – Калґарі, 19 жовтня – Ванкувер, 20 жовтня – Сієтл, 21 жовтня – Сан-Франциско, 22 жовтня – Лос-Анджелес, 26 жовтня – Чикаго, 27 жовтня – Детройт, 28 жовтня – Клівленд, 29 жовтня – Нью-Йорк, 2 листопада – Філадельфія, 3 листопада – Монреаль, 4 листопада – Торонто.

Після північноамериканського туру гурт «Друга Ріка» завітає з програмою «Інша Ріка» до Польщі та Німеччини: 19 листопада – Варшава, 20 листопада – Гданськ, 21 листопада – Познань, 23 листопада – Вроцлав, 24 листопада – Краків, 26 листопада – Гамбург, 27 листопада – Берлін, 29 листопада – Обергаузен.

Музиканти закликають прихильників ділитися інформацією про концерти в соцмережах: «Будемо вдячні за анонси у на ваших сторінках. Посилання на Telegram-канал з усією інформацією: https://t.me/drugarikatour».

Під час туру в кожному місті проводитимуться аукціони концептуальних лотів, які стануть цінним нагадуванням переможцям торгів про участь у допомозі ЗСУ.

Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну «Друга Ріка» активно допомагає Збройним Силам України, проводячи благодійні концерти в Україні та за її межами. Влітку музиканти провели європейський тур, завдяки якому змогли передати на закриття потреб ГУР майже 2 мільйони гривень, а на днях відзвітували про допомогу в закритті потреб військових на суму понад 1,3 мільйона гривень. Усього від початку повномасштабного вторгнення колектив, завдяки підтримці прихильників, зібрав понад 8 мільйонів гривень для допомоги українській армії.

За інформацією пресрелізу