julia-roma

Третього червня чарівний джаз поєднається із глибинною українською лірикою у програмі Юлії Роми «Думи мої» на сцені «Caribbean Club Concert Hall»

До програми увійшли пісні на слова Тараса Шевченка, джазові стандарти, авторські композиції, джазове аранжування українських народних пісень, а також запальна бразильська музика та чуттєві мелодії французького кіно.

Юлія Рома — відома на міжнародній сцені вокалістка, що прославила українську пісню у джазовому аранжуванні. На сьогодні вона є єдиною українською джазовою співачкою, яку запрошували виступати у легендарний клуб «Blue Note» і викладала на престижному європейському музичному конгресі «Voicingers Workshop».

Знана джазова вокалістка й композиторка Юлія Рома презентує на великій сцені свій музичний проект «Home». Цікаво, що він має сімейний характер. І це не алегорія, адже перед нами — дійсно родина. Юлія Рома — джазова співачка, композиторка й поетеса. Алік Фантаєв — відомий барабанщик. Ростислав Фантаєв — їхній син, 9-річний гітарист, гра якого приголомшує і захоплює. У такому юному віці Ростислава запросили виступати у престижному Берлінському клубі «Badehaus».

afisha

У творчому доробку Юлії Роми — три сольних альбоми, участь у музичних збірках і співпраця з авторитетними артистами. Її пісні увійшли до Золотого фонду Українського телебачення і радіо!

«…Її легко впізнати тим, хто захоплюється українським джазом. Голос Юлії яскравий і не має подібних в Україні» (Олексій Коган).

Її вокал насправді прекрасний, а вміння поєднати автентичні мелодії і тексти з сучасними ритмами й гармонією є неперевершеним!

Не пропустіть сольний концерт Юлії Рома та народження нового джазового проекту «Home» вже 3 червня у затишному київському клубі «Caribbean Club Concert Hall».

Фан-зона — вільний простір для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.

Вартість квитків — 100—400 гривень.

За матеріалами прес-релізу