«Привіт, оперо!» – новий цикл концертів для дітей у львівському театрі

109

Львівська національна опера починає рік з унікальної прем’єри: вже у січні в театрі презентують новий цикл інтерактивних дитячих концертів «Привіт, оперо!»

Вони відбуватимуться у Дзеркальній і Глядацькій залах. Цикл розрахований на дітей різного віку, розроблений і демонструватиметься у співпраці з Центром музичного розвитку «TEMPO». Авторка проєкту – Ірина Вакуліна.

Для дітей 2-4 років проводитимуться музичні забавлянки у Дзеркальній залі театру. Це – інтерактивні концерти, де малюки стануть активними учасниками музичної пригоди. 16 й 30 січня пройдуть перші два концерти – «Зіронька для Моцарта» і «Післясвятковий переполох, або Як їжачок свою хатку чепурив». Імпрези розраховані для 40 маленьких слухачів.

А от для діток від 5 років і молодшого шкільного віку на головній сцені театру проводитимуть театралізовані дійства, де наймолодші глядачі разом з оркестром, балетом і солістами поринуть у чарівний світ опери та балету. Прем’єра такого концерту під назвою «Мандрівка чарівних звуків» відбудеться 23 січня.

Провідником і талісманом дитячих програм стане Лис Микита. На концерті «Мандрівка чарівних звуків» він разом із маленькими глядачами вирушить у пошуках 10 чарівних звуків: виявляється, сильний вітер порозносив їх по усіх закутках Львівської національної опери, а без різдвяної мелодії геть неможливо повернути святковий радісний настрій.

Звучатимуть фрагменти з найвідоміших опер і балетів Вольфганга Амадея Моцарта, Гаетано Доніцетті, Адольфа Адана, Петра Чайковського, Миколи Лисенка, Костянтина Данькевича та інших. Режисер програми – Микола Барановський.

Організатори обіцяють щоразу нову тематику дитячих концертів з циклу «Привіт, оперо!», а також уже працюють над розробкою театралізованих екскурсій, яскравої сувенірної продукції та іграшок для дітей.

«Зіронька для Моцарта»: музичні забавлянки для дітей 2-4 років

16 січня, 11:00, Дзеркальна зала

Зворушлива історія про маленького Вольфганга, який шукає особливу Різдвяну зіроньку для здійснення найзаповітнішої мрії – віднайти справжнього друга. Разом зі всесвітньо відомою музикою Вольфганга Амадея Моцарта та командою музикантів діти допоможуть віднайти юнакові омріяну зірку, взявши участь у веселих і цікавих інтерактивних завданнях.

Тривалість – 45 хв.

«Мандрівка чарівних звуків»: театралізований концерт для дітей молодшого шкільного віку

23 січня, 12:00, Глядацька зала

«Привіт, оперо!», – вітає наш улюбленець Лис Микита й запрошує малечу у загадковий світ опери та балету і сповнене пригод закулісся театру. Перша спільна мандрівка буде у пошуках 10 чарівних звуків. Лисові Микиті допомагатимуть у пошуках його вірні друзі, а також солісти опери, балету та оркестр Львівської національної опери.

Тривалість – 60 хв.

«Післясвятковий переполох, або Як їжачок свою хатку чепурив»: музичні забавлянки для дітей 2-4 років

30 січня, 11:00, Дзеркальна зала

Весела історія про нечупару Їжачка, який вирішив прибрати свою хатку після гучних зимових свят. Однак хто допоможе нашому герою позбирати усі різдвяні дзвіночки, барвисті гірлянди та новорічні дарунки? Колоритні музичні інструменти, дотепні музиканти, цікаві забави й багато веселої музики чекатимуть на малюків у інтерактивному концерті!

Тривалість – 45 хв.

За інформацією пресрелізу