Радіо «Аристократи» анонсували ювілейну премію Aprize Music Award-2020

151

Щороку Радіо «Аристократи» проводить онлайн музичну премію Aprize, слухаючи буквально всі українські релізи та формуючи своєрідну музичну базу. Неважливо – це відомий музикант або талановитий початківець, який прагне поділитися роботою із широким загалом

«Пригадую, що коли поважне журі обрало першого переможця – “ДахаБраха” за альбом “Шлях”, – ми хвилювалися, що наша премія надто молода, щоб оцінювати масштаб творчості таких безумовних красунчиків. Утім ми щиро здивувалися, коли почули від музикантів реакцію: “О, це наша перша нагорода в Україні!”. То був знак, що Aprize має існувати й надалі, у нас купа справ», – поділилася співзасновниця премії та Радіо «Аристократи» Валерія Чачибая.

Не зупиняючись на досягненнях, Радіо «Аристократи» цьогоріч разом із Tic Tac оголосили про проведення вже п’ятої, ювілейної музичної премії Aprize Music Award. Головна мета команди залишилась незмінною – відкрити нові імена й підтримати незалежну музичну сцену.

«Ми спостерігаємо перенасичення ринку контентом. Боремося з конкуренцією на ключових стрімінгових платформах. Часто талант українських музикантів – їхній єдиний наявний ресурс. Ми, як сучасне допитливе і проактивне музичне медіа, бачимо свій внесок у процес як фільтрацію, презентацію і просування нових релізів та імен», – зазначила Валерія.

Наразі проходить перший етап премії – ретельний відбір усіх релізів року та формування лонг-листа. Аби новому артисту потрапити в поле зору журі, достатньо надіслати реліз на lobby@aristocrats.fm

Особливістю Aprize є те, що аудиторія так само впливає на вибір кращого релізу року, як і журі. Тому вже у грудні лонг-лист премії буде доступним на сайті aprize.com.ua, де кожен активний меломан зможе підтримати улюбленого артиста.

До слова, у ювілейному сезоні організатори премії разом із Tic Tac запустять нову номінацію – Aprize One to watch. До лютого 2021 року пройдуть п’ять онлайн концертів із номінантами, які за незалежною думкою онлайн радіо варті отримати нагороду. Це спроба розкрити відомих артистів із нового боку, а для когось уперше виступити перед широкою аудиторією, ставлячи запитання слухачам “чи дійсно вартий?”».

Нагадаємо, що музична премія Aprize була заснована у 2016 році командою Радіо «Аристократи». Статуетку за найкращий альбом вже отримували група DakhaBrakha з альбомом «Шлях», MARU – «1» та Onuka за реліз «Mozaïka». Цьогоріч статуетку скульптора Максима Мірнова, володаря першого в історії України міжнародного Гран-прі за найкращий продуктовий дизайн у Японії, отримала Alyona Alyona за альбом «Пушка».

Стежити за новинами премії та оголошенням лонг-листа можна в Instagram, FaceBook, Telegram

За інформацією прес-релізу