rizdvo LF

Львівська національна філармонія гостинно запрошує поринути в атмосферу різдвяно-новорічних свят. На сцені Концертного залу імені Станіслава Людкевича і Камерній сцені звучатиме музична класика у форматі як сольних фортепіанних імпрез, так і масштабних симфонічних івентів.

Вже сьогодні, 21 грудня, свою програму під назвою «Різдвяний музичний дарунок» львів’янам і гостям міста презентує Львівський камерний оркестр «АКАДЕМІЯ». Слухачі почують відомі твори на різдвяну тематику вітчизняних і зарубіжних композиторів, шедеври світової музичної класики.

22 грудня відбудеться імпреза «Ніжний шепіт Різдва». Це – концерт-презентація нового диску фортепіанної музики «Зимовий шепіт» солістки Львівської національної філармонії Віоліни Петриченко.

У програмі концерту прозвучать дві пʼєси з циклу «Пісні зимової ночі» чеського композитора Вітезслава Новака, цикл обробок українських колядок Василя Барвінського, «Казка» Валентина Сильвестрова, фортепіанні мініатюри Гії Канчелі.

На завершення заходу пролунає «Колядка дзвонів» від композитора Сергія Юшкевича, створена спеціально для релізу. Цей твір перетворюється на вишуканий віртуозний парафраз, який об’єднує у собі стародавню українську щедрівку й ідею англійської версії тексту-символу гамірних та веселих різдвяних дзвіночків.

23 грудня на сцені Концертного залу ім. С. Людкевича світова прем’єра! У концерті під назвою «Надія» оркестр INSO-Lviv представить масштабний твір Івана Небесного «Різдвяні фантазії».

28 грудня очікуємо на традиційний передноворічний концерт «Сильвестрові рефлексії» від Академічного симфонічного оркестру «Віртуози Льова».

Імпреза, як і сам проєкт, має на меті об’єднати світлі події і відзначити народження Спасителя разом з улюбленими різдвяними композиціями: від класичних творів, присвячених Різдву, до майстерних опрацювань українських колядок. Традиційно частина програми стане для слухачів сюрпризом, бо який же Сильвестр без подарунків?

29 грудня на Камерній сцені відбудеться концерт «Зимове бароко». Гармонійна велич і краса музики європейського бароко постане перед слухачами у тембрових шатах автентичних інструментів, що зазвучать у руках Сергія Гаврилюка (барокова скрипка) та Анни Іванюшенко (клавесин).

За інформацією прес-анонсу